Zhuhai Tianjian Chemical Co, Ltd.

En iyi steroidler tedarikçisi, iyi fiyat, yüksek kalite, mükemmel bir paket, güvenli shippment ve yeniden gemi politikası

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

Sertifika
Evet geldi ve ben ürün ile çok memnunum. Paketleme şaşırttı beni ama çok iyi düşünülmüş. Akıllı bir fikir !! Tekrar teşekkürler!

—— Greg A.

merhaba çok yakında benim parsel bro..receid ve biz again.best Saygılarımızla konuşmak kadar much.pls özen böylece paket şaşırttı beni.

—— Jay Jason

Benim parsel çok kolay avustralya gümrük geçmiş için vardır o mükemmel bir paket, yakında sipariş böylece. b.regards.

—— O. Cook

Ben sohbet şimdi

zhuhai TianJian Chemical Co.,Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : TJ STEROİDLER
No. Çalışanları : 300~500
Yıllık satış : 5000000-10000000
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 90% - 100%

zhuhai Tianjian Chemical Co, Ltd., Zhuhai Çin'de önde gelen tedarikçisi steroidler steroid tozlar artı diğer ham tozların uzmanlaşmak ve nakliye düzenlemek için profesyonel lojistik şirketleri var. Yüksek kaliteli, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat, en iyi paket, güvenli nakliye ve yeniden gemi politikası hizmeti tüm dünyada müşterilerine güven ve övgü kazanmak.

Biz ince kimyasal, biyokimyasal, ilaç ve pazarın talebini uygun olan ara ürünlerini araştırma Ar-Ge departmanı büyük fon ve beyin yatırım. Yüksek düzeyde araştırma grubu, gelişmiş cihaz ve iyi bir bilimsel atmosferi Ar-Ge kalitesini sağlamak. Ürünlerimiz uluslararası standart ulaşmak çok olan iç pazarın gelişmiş standart ulaşır.

Sermaye iddia Biz şirket 10.000 m2 fabrika gelişmiş ekipman donanımlı inşa etti, GMP standardına 100 milyon RMB.According üzerindedir. Tam bir QA & QCsystem.We fabrikası vardır analiz etmek ve ürünleri kontrol etmek gibi HPLC, GC ve UV spektrofotometre gibi yüksek verim ve yüksek hassasiyet ile araçların analizini birkaç setleri kendi. Şirketimiz yurtiçi ve yurtdışı pazarda hem de satılan ve çok bizim clients.In sipariş tarafından önerilen şirket tarafından dağıtılan ihracat ve ithalat, ince kimyasal, biyokimyasal, ilaç ve onun ara yetkisine sahip ISO9001.We onayı almış ayrıca pazar geliştirme, biz müreffeh bir gelecek sağlamak için dünya çapında imal ve ticaret şirketi ile işbirliği için istekli.

Biz, "topluma hizmet, insanlar ilk, bilim ve teknolojinin gelişmesine kurşun" bir girişim fikri savunan yol alarak ısrar, yüksek standartta, yeni Technologe, yüksek kalite Baz "bağlantısını bilim ve teknoloji bir evlilik olarak" .we kimya sanayi, yöneten üretir yüksek teknoloji yetenek geliştiren tek parti, şirketin toplam sayısının% 30 mesleki ve teknik personelin hesabına her türlü, geliştirme, yeni üretim araştırma ayrılmıştır var yüksek teknoloji ürünü, piyasaya sürekli yenilikçi ürünleri tanıtmak. biz analiz ve ürünleri kontrol etmek gibi HPLC, GC ve UV spektrofotometre gibi yüksek verim ve yüksek hassasiyet ile araçların analizini birkaç setleri kendi. Şirket ISO9001 onayı almış.


Kadromuz yorulmaz çabaları ile yüksek kalite ve mükemmel bir marka takip ve "yukarı, samimi, çalışkan, arıtma" konulu ruhu girişimci miras, birinci sınıf ürünleri ile, "hayatları, hizmetleri veya kalite ruhu" kurumsal yönetim teorisi takip edecek ve kaliteli hizmet piyasanın taleplerini karşılamak için.

zhuhai Tianjian Chemical Co, Ltd., Zhuhai Çin'de önde gelen tedarikçisi steroidler steroid tozlar artı diğer ham tozların uzmanlaşmak ve nakliye düzenlemek için profesyonel lojistik şirketleri var. Yüksek kaliteli, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat, en iyi paket, güvenli nakliye ve yeniden gemi politikası hizmeti tüm dünyada müşterilerine güven ve övgü kazanmak.

Teslim alan: ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya, Brezilya, Rusya, Portekiz, Letonya, İsviçre, İzlanda, Ukrayna, Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, Peru, İsveç, Yeni Zelanda, Çek Cumhuriyeti, Litvanya, İrlanda, Tunus, böylece Meksika, Yunanistan, Porto Riko, Tayland, İsrail ve.

Ar-Ge departmanı, Üretim hattı; Teknik laboratuvar; Pazarlama Bölümü; Müşteri hizmetleri departmanı, vb.

İletişim bilgileri
zhuhai TianJian Chemical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Luo

Tel: 86--18928065686

Faks: 86-756-8800230

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin Message not be empty!