Zhuhai Tianjian Chemical Co, Ltd.

En iyi steroidler tedarikçisi, iyi fiyat, yüksek kalite, mükemmel bir paket, güvenli shippment ve yeniden gemi politikası

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerKilo Kaybı Steroidler

Anabolik Steroidler Toz Dehidroepiandrosteron DHEA CAS 53-43-0 Kas Büyümesi İçin

Sertifika
Evet geldi ve ben ürün ile çok memnunum. Paketleme şaşırttı beni ama çok iyi düşünülmüş. Akıllı bir fikir !! Tekrar teşekkürler!

—— Greg A.

merhaba çok yakında benim parsel bro..receid ve biz again.best Saygılarımızla konuşmak kadar much.pls özen böylece paket şaşırttı beni.

—— Jay Jason

Benim parsel çok kolay avustralya gümrük geçmiş için vardır o mükemmel bir paket, yakında sipariş böylece. b.regards.

—— O. Cook

Ben sohbet şimdi

Anabolik Steroidler Toz Dehidroepiandrosteron DHEA CAS 53-43-0 Kas Büyümesi İçin

Büyük resim :  Anabolik Steroidler Toz Dehidroepiandrosteron DHEA CAS 53-43-0 Kas Büyümesi İçin

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: TJ
Sertifika: ISO
Model numarası: % 99

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Kamuflaj paketi
Teslim süresi: 3-7 gün
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, Bitcoin, Banka havalesi
Yetenek temini: toplu stok
Detaylı ürün tanımı
Adı: Dehydroepiandrosterone CAS no: 53-43-0
Tahlil: % 99 Görünüm: Hemen hemen beyaz kristal toz beyaz

Anabolik Steroidler Toz Dehidroepiandrosteron DHEA CAS 53-43-0 Kas Büyümesi İçin

Hızlı İtiraf:

CAS: 53-43-0
EINECS: 200-175-5
Moleküler Formül: C19H28O2
Moleküler ağırlık: 288.43
Tahlil:% 99 dak.
Ambalaj: folyo çanta veya teneke.
Teslimat: Hızlı kurye.
Karakter: Beyaz kristal toz.
Erime noktası 149-151 ° C.
Depolama: Gölgeleme, kapalı koruma

Açıklama:

Dehidroepiandrosteron asetat, çeşitli hormonların sentezi, steroid hormonlarının aile planlaması kaynakları, metil estradiol, estriol ve benzerlerinin sentezi için önemli bir ara maddedir. Farmasötik ara ürünlere gelince, Steroid hormon ilaçlarının sentezi için. Hazırlık Ürünleri Epiandrosteron asetat

Steroid hormon ilaçlarının sentezi için farmasötik hammadde ve farmasötik ara maddeler alanında uygulanır. Hazırlık Ürünleri Epiandrosteron asetat

Dehidroepiandrosteron asetat, çeşitli hormonların sentezi, steroid hormonlarının aile planlaması kaynakları, sentezi, östradiol, estriol ve benzerlerinin sentezi için önemli bir ara maddedir.

Ayrıca androstenolon olarak da bilinen Dehidroisoandrosteronlar, vücudun adrenal bezleri tarafından üretilen bir hormondur. Vücut, androjenler ve östrojenler yapmak için Dehidroisoandro'yi kullanır, erkeklerde ve kadınlarda seks hormonlarıdır. Androjen ve östrojen seks steroidlerinin biyosentezinde metabolik ara madde. salgı fetal yaşam sırasında başlar, üçüncü on yılda bir zirveye ulaşır ve daha sonra giderek azalır; 80 yaşındaki seviye, tepe seviyesinin sadece% 10-20'sidir. Bu düşüş spekülatif olarak yaşlanmanın değişimleriyle ilişkilendirilmiştir.

Yaşla birlikte düşme düzeyleri nedeniyle araştırmacılar DHEAS'ın yaşlanma karşıtı bir tedavi olarak çalışıp çalışamayacağını merak ettiler. Yaşlı kişilerde normal seviyelerden düşük DHEAS seviyeleri osteoporoz, kalp hastalığı, hafıza kaybı ve meme kanseri ile ilişkilendirilmiştir. Ancak düşük DHEAS seviyelerinin bu koşullara yol açtığına veya DHEAS almanın bunların önlenmesine yardımcı olabileceğine dair bir kanıt yoktur.

DHEAS'ın ticari formülasyonları diyet takviyeleri olarak pazarlanmaktadır ve ateroskleroz, Alzheimer demansı, parkinsonizm ve yaşlanmanın diğer etkileri dahil olmak üzere dejeneratif hastalıkların önlenmesi için teşvik edilmiştir. İddia edilen faydaların hiçbiri geniş, randomize klinik çalışmalarda kanıtlanmamıştır. Hayvanlar ve insan deneklerdeki sınırlı araştırmalar, dehidroepiandro'nun, belki de enerjinin yağ olarak depolanmasını bloke ederek vücut yağ yüzdesini düşürdüğünü göstermektedir. Menopoz sonrası kadınlara uzun süreli uygulama insülin direnci, hipertansiyon ve LDL kolesterol seviyelerinin düşmesi ile ilişkilendirilmiştir.

Uygulama:

7-keto-DHEA, vücutta oluşan bir dehidroepiandro yan ürünüdür. DHEA, böbreklere yakın bezlerin ürettiği bir "ana hormondur".

7-Keto DHEA, yapısal olarak pratik olarak vücutta yer alan bir enzimatik dönüşüm işlemi ile elde edildiği DHEA ile aynıdır. Profesör Henry A. Lardy ve ekibi, on yıl boyunca Wisconsin Üniversitesi Enzimler Araştırma Enstitüsü'nde 7-Keto DHEA'yı araştırdılar. Bu araştırmaya dayanarak, Profesör Lardy, 7-Keto DHEA'nın kullanımı için immün sistemi güçlendirmek ve modüle etmek, Alzheimer hastalığının tedavisine katkıda bulunmak ve kilo kaybını desteklemek için 9 patent aldı.

Bazı DHEA yer değiştiricilerinin ana endişesi, kısmen kendini seks hormonlarına ve östrojenlere dönüştürmesidir. Bu, yaşa bağlı hormonal düşüşle mücadele etmek isteyen sağlıklı için bariz bir avantaj gibi görünüyor. Ne yazık ki, bu DHEA almaya karşı kişisel veya aileye hormonal bağımlı kanser riski (prostat, meme, yumurtalık) öyküsü olan herkese tavsiye anlamına gelir. Bu, en fazla yarar sağlayacak olan yaşlıların, takviye yararından önemli ölçüde mahrum kalmaktadır. Bazı kadınlar DHEA'nın (sivilce, yüz kılları) neden olduğu androjenlerin artmasından dolayı yan etkileri çok desteklemektedir. Bunlar için 7-Keto DHEA ideal çözümdür. Ters etki gözlenmeyen primatlara 500 mg / kg kadar yüksek dozlar uygulanmıştır. Bu, bir insan için önerilen dozun 100 katından daha fazlasına eşittir. Bir insan toksisite çalışması, 28 gün boyunca 200 mg / gün dozlarında, 7-Keto DHEA'nın biyolojik kan ve idrar testlerini olumsuz yönde etkilemediğini doğruladı.

Lardy, 7-Keto DHEA'nın, DHEA'dan miligram için miligram olan 2,5 kat daha güçlü olduğunu ve bunun hiçbir yan etkisi olmadığını göstermiştir. Aslında, vücutta DHEA'dan metabolize edilen 7-Keto DHEA, DHEA'ya atfedilen faydalı etkilerin çoğundan sorumlu olabilir. 7-Keto DHEA, belleği geliştirmek, termojenezi indüklemek ve bağışıklık sistemini güçlendirmek veya modüle etmek için DHEA'dan daha etkilidir.

7-Keto DHEA şüphesiz dayanıklı ve hızlı bir şekilde kilo vermeye yardımcı olabilecek en etkili destek maddesidir. Lardy'nin çalışması, 7-Keto DHEA'nın alınmasının, termojenetik enzimlerin karaciğer üretimini ve bunun yanı sıra tiroid hormonu T3'ün (TSH veya T4'ü etkilemeden ve böylece tiroid işlevi üzerinde olumsuz bir etkisi olmadan) üretimini önemli ölçüde arttırdığını göstermektedir. Bazal metabolizmada kesin fakat kesin bir artış. 8 hafta boyunca günde iki kez 100 mg 7-Keto DHEA alan denekler üzerinde bir çift kör çalışma gerçekleştirildi. Bu çalışma sırasında denekler günde 1.800 kalori emmiş ve haftada 3 kez 60 dakika (orta derecede) egzersiz yapmıştır. Desteklenen denekler üç kilo kaybetti, kontrol edilenler ise yalnızca bir tane kaybetti. Bu dozda ve bu süre zarfında, 7-Keto DHEA hiçbir yan etkiye neden olmamıştır. Kilo kontrolü ile meşgul olanlar, 7-Keto DHEA’da takviye almalı.

DHEA alan herkes, daha etkili ve daha güvenli bir ek için biraz daha fazla para ödemeye istekliyse 7-Keto DHEA alabilir. Hormona bağlı kanser riski nedeniyle DHEA alamayanlar 7-Keto DHEA alabilir. Testosteronu aşırı aromatize eden erkeklerle DHEA'nın alınması, tipik olarak dişil östrojen olan estradiolde eşzamanlı ve istenmeyen bir artışa yol açabilir. DHEA'yı 7-Keto DHEA ile değiştirmek bundan kaçınacaktır. Kilolarını uzun süre etkili bir şekilde kontrol etmek isteyenler, 7-Keto DHEA'yı temel takviyelerinden biri yapmalıdır. DHEA'nın başarılı olamadığı veya yeterince başarılı olmadığı durumlarda, aktif ve gelişmiş bir form olan 7-Keto DHEA denenmelidir.

Günde yirmi beş ila 50 mg, sağlıklı veya yaşlanma karşıtı bir program durumunda, yeterli bir takviyedir. Günde 50 mg alırsanız, dozu iki öğün arasında bölmek tercih edilir. Sınırlı süreler için daha yüksek dozlar önerilebilir.

7-keto DHEA, kuzeni DHEA'ya benzer bir hormondur. Taraflar, aktif androjenik veya östrojenik hormonlara metabolize edilemeyeceğini, ancak bağışıklık sistemini, hafızayı güçlendirdiğini ve kuzeninin termojenik etkilerinin olduğunu iddia ediyorlar. Bunu anlamak zor buluyorum. İddia ettikleri yararlara yol açan aynı mekanizmalar ve biyokimyasal yollar da yan etkilere neden olmaktadır. 7 keto dhea testosteron benzeri yararları varsa, androjen fazlalığı nedeniyle bir takım yan etkilerin ortaya çıkması olasıdır.

Pek çok insanın pregnenolon, DHEA ve diğer androjen benzeri ürünler gibi hormonları kötüye kullanmasından endişe duyuyorum. Bazı insanlar çok yüksek dozlar alıyorlar veya gerçekten de ihtiyaç duymadıklarında bu hormonları alıyorlar. Bazı bireyler, gelecekte, bu hormonların uzun süre boyunca yüksek miktarda alınmasından pişman olabilir. Küçük miktarlar, sağlık hizmeti sağlayıcınız onayladığı sürece belirli amaçlar için ve sınırlı bir süre için kullanmak uygun olabilir. Bu nedenle 7-keto DHEA takviyesini hazırladık ancak bir kapsülün sadece bir kısmını kullanmanızı öneririz. FDA, tezgah üstü satışlar nedeniyle yasaklanmasını yasakladı, ancak 7keto'yu yasakladı.

COA:

Test Öğeleri Şartname Test sonuçları
Açıklama Neredeyse beyaz kristal toz beyaz uymak
Erime noktası 166 ° 170ºC 167-169 °
tahlil ≥98.0% % 99.05
kirlilik ≤0.5% % 0.13
Kurutma kaybı ≤0.5% % 0.20
Sonuç Yukarıdaki test sonucu standartlara uygun

hizmetlerimiz

1. Herhangi Bir Soruşturma 24 saat içinde cevap verilecektir
2. Kalite yüksekliği, moda tasarımları makul ve? Rekabetçi fiyat. Hızlı teslimat süresi.
3. Ödeme: Sipariş için ödeme yapabilirsiniz: T / T, Western Union, Money Gram


Satış Sonrası Servis

1. Tüm ürünler kesinlikle gagalamadan önce evde kontrol edildi.
2. Tüm ürünler göndermeden önce iyi paketlenmiş olacak.
3. Parsel ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde gönderilebilir.
4.Güvenli ve sağduyulu gönderi. Seçtiğiniz için çeşitli ulaşım yöntemleri.
5. Gümrük oranı% ≥99
6. Ürünlerimizi çok hızlı ve güvenli bir şekilde göndermemize yardımcı olabilecek kendi aracımız / geri kalan / distribütörümüz var ve aktarma için stoklarımızda var.

Nakliye ve Teslimat

1. Paketler genellikle ödeme aldıktan sonra yaklaşık gün içinde gönderilir.
2. Her gönderimden sonra size sağlayacağız:
3. Online paketinizi takip etmek için 24 saat içinde size takip numarası verecektir.
4. sipariş ve detayları ile birkaç resim.
5. Gümrükleme Hakkında, kılık değiştirmiş bir şekilde paketlenmiştir. Tecrübelerimize göre, uygun ve güvenli teslimat, sorun olmaz.
6.% 99 izin,% 100 yeniden göndermeyi onaylıyoruz.
7. Tüm tekrarlayan müşterilerimiz için en iyisi mi?

Steroid ham tozu:
Testosteron (CAS: 58-22-0)
Testosteron Enanthate (CAS: 315-37-7)
Testosteron Cypionate (CAS: 58-20-8)
Testosteron İzokaproat (CAS: 15262-86-9)
Testosteron Decanoate (CAS: 5721-91-5)
Testosteron Undekanoat (CAS: 5949-44-0)
Testosteron Propiyonat (CAS: 57-85-2)
Testosteron Fenilpropiyonat (CAS: 1255-49-8)
Testosteron Asetat (CAS: 1045-69-8)
Sustanon250 / testosteron karışımı
Metiltestosteron (CAS: 58-18-4)
17a-metil-1-testosteron (CAS: 65-04-3)
flüoksimesteron (CAS: 76-43-7)
4-Klorotestosteron asetat (CAS: 855-19-6)
Oxandrolon (Anava) (CAS: 53-39-4)
Oxymetholone (Anadrol) (CAS: 434-07-1)
Stanozolo (Winstrol) (CAS: 10418-03-8)
Metandrostenolon (Danabol) (CAS: 72-63-9)
Trenbolon tabanı (CAS: 10161-33-8)
Trenbolone Enanthate (CAS: 472-61-5)
Trenbolon Asetat (CAS: 10161-34-9)
Metiltrienolon (CAS: 965-93-5)
Trenbolone Sikloheksilmetilkarbonat (CAS: 23454-33-3)
Metenolon Asetat (CAS: 434-05-9)
Metenolon Enanthate (CAS: 303-42-4)
Nandrolon (CAS: 434-22-0)
Nandrolone Decanoate (Deca-durabolin) (CAS: 360-70-3)
Nandrolone Cypionate (CAS: 601-63-8)
Nandrolone Undecylate (CAS: 862-89-5)
Nandrolone Fenilpropiyonat (CAS: 62-90-8)
Boldenon (CAS: 846-48-0)
Boldenon asetat (CAS: 2363-59-9)
Boldenone Undecylenate (Equipoise) (CAS: 13103-34-9)
Boldenone Cypionate (CAS: 106505-90-2)
Methasteron / Superdrol (CAS: 3381-88-2)
Drostanolone Enanthate (CAS: 472-61-1)
Dromostanolon propiyonat (CAS: 521-12-0)


Kilo Verme Tozu:
L (-) - Karnitin (CAS: 541-15-1)
Rimonabant (CAS: 158681-13-1)


Antineoplastik Toz:
Letrozol (CAS: 112809-51-5)
Anastrozol (Arimidex) (CAS: 120511-73-1)
L-Triiyodotironin (T3) (CAS: 55-06-1)
L-tiroksin (T4) (CAS: 51-48-9)
Exemestan (Aromasin) (CAS: 107868-30-4)


Östrojen Hormonu / Östrojen bloke edici toz:
Tamoksifen Sitrat (Nolvadex) (CAS: 54965-24-1)
Klomifen Sitrat (Clomid) (CAS: 50-41-9)
Progesteron (CAS: 57-83-0)
Estradiol (CAS: 50-28-2)
Estradiol valerate (CAS: 979-32-8)
Dietilstilbestrol (CAS: 56-53-1)
Hexestrol (CAS: 84-16-2)


Yüzey anestezi tozu:
Benzokain (CAS: 94-09-7)
Prokain Hidroklorür (CAS: 51-05-8)
Lidokain Hidroklorür (CAS: 6108-05-0)

Diğer kimyasal hammadde:
Finasterid (CAS: 98319-26-7)
Dutasteride (CAS: 164656-23-9)
Isotretinoin (CAS: 4759-48-2)
Dekstrometorfan hidrobromid monohidrat / DXM (CAS: 6700-34-1)
Pramipeksol (CAS: 104632-26-0)

İletişim bilgileri
zhuhai TianJian Chemical Co.,Ltd.

İlgili kişi: basaker

Tel: +8618163135571

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin Message not be empty!