Zhuhai Tianjian Chemical Co, Ltd.

En iyi steroidler tedarikçisi, iyi fiyat, yüksek kalite, mükemmel bir paket, güvenli shippment ve yeniden gemi politikası

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerTrenbolone toz

Steroidler Drostanolone Propionate Kesme Vücut Geliştirme Anti-östrojenik Masteron Trenbolone Toz

Sertifika
Evet geldi ve ben ürün ile çok memnunum. Paketleme şaşırttı beni ama çok iyi düşünülmüş. Akıllı bir fikir !! Tekrar teşekkürler!

—— Greg A.

merhaba çok yakında benim parsel bro..receid ve biz again.best Saygılarımızla konuşmak kadar much.pls özen böylece paket şaşırttı beni.

—— Jay Jason

Benim parsel çok kolay avustralya gümrük geçmiş için vardır o mükemmel bir paket, yakında sipariş böylece. b.regards.

—— O. Cook

Ben sohbet şimdi

Steroidler Drostanolone Propionate Kesme Vücut Geliştirme Anti-östrojenik Masteron Trenbolone Toz

Büyük resim :  Steroidler Drostanolone Propionate Kesme Vücut Geliştirme Anti-östrojenik Masteron Trenbolone Toz

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: TJ
Model numarası: CAS 521-12-0

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: 100g 1kg
Teslim süresi: 5-7days
Yetenek temini: 80000kg
Detaylı ürün tanımı
CA'LARI: 521-12-0 100m Skppe: yoyo.liu68
E-posta: lmylgl@mail.com Tahlil: % 99

Steroidler Drostanolone Propionate Kesme Vücut Geliştirme Anti-östrojenik Masteron Trenbolone Toz
Detaylı Ürün Açıklaması

Drostanolone Propionat açıklaması:
Drostanolone Propionate bir anabolik androjenik steroid.
Bir terapötik madde olarak, masteronda menopoz sonrası kadınlarda, gelişmiş çalışamaz meme kanseri mücadelede başarı yirmi zevk. Ayrıca Masteron günümüzde en yaygın olarak bulunan yerdir vücut geliştiriciler arasında popüler kesme steroid, olacaktı. Bu bileşik, halen ABD FDA tarafından onaylanmış, ancak nadiren diğer seçenekleri lehine artık meme kanseri tedavisinde kullanılır. Steroid hala Bununla birlikte, rekabetçi vücut döngüleri muazzam popüler ve genellikle hazırlık itiraz için gerekli olarak kabul edilir.

Masteron Fonksiyonlar & Özellikleri:
Drostanolone Propionat bir dihidrotestosteron (DHT), anabolik steroid türetilebilen. Spesifik olarak, masteronda yapısal C 2 konumunda bir metil grubu ilave edilerek değiştirilmiş olan DHT hormondur Bu iskelet kasında bulunan 3-hidroksisteroid dehidrojenaz enzimi, metabolik yıkımı hormon korur. Aynı zamanda büyük hormonun anabolik doğasını arttırır. Bu basit yapısal değişim o Drostanolone oluşturmak için yeterlidir ve burada küçük / kısa Propionate ester hormonunun bırakma süresini kontrol etmek için takılır. Drostanolone Enanthate aynı zamanda sık sık enjekte edilmesi gerekmez bazı yeraltı laboratuvarlarında, yoluyla bulunabilir, ancak Propionate sürümüne göre biraz nadirdir. Piyasadaki tüm Masteron çoğunluğu Drostanolone Propionat olacaktır.
Işlevsel bir bazda, masteronda güçlü bir anti-östrojenik özelliklere sahip tek anabolik steroidlerin bir olmak için iyi bilinmektedir. Sadece bu, steroid estrojenik aktivitesi taşır, ama aslında vücutta bir anti-östrojen olarak hareket edebilir. Göğüs kanseri tedavisinde etkili olmuştur neden olur. Aslında, Masteron ve Nolvadex (Tamoksifen Sitrat) kombinasyonu postmenopozal kadınlarda çalışamaz meme kanseri kemoterapinin çok daha fazla etkili olduğu gösterilmiştir. Bu aynı zamanda, doğru döngü kullanıldığında aslında, bir anti-estrojen ihtiyacı yasaklayan olabilir gibi vücut geliştiriciler arasında popüler steroid yapar. Bu aynı zamanda nedeniyle sağlayabilir sertleşme etkileri kesme aşamasında avantajlı ispat edecektir.
Masteron nispeten düşük anabolik androjenik ve derecelendirme taşır; Ancak, bu derecelendirme biraz yanıltıcı. Bu DHT hatırlamak önemlidir, Masteron temeli, androjen reseptörüne çok daha güçlü bir bağlanma afinitesi ile testosteron beş kat daha fazla androjenik olduğunu. Bu da yine daha sert bir görünüm teşvik ve aynı zamanda yağ kaybı artırabilirsiniz. Çoğu tüm anabolik steroidler metabolizma hızını artırmak için iyi belirtilmiştir, ancak güçlü androjenler doğrudan lipoliz teşvik etmek için bir eğilim var.
Bir anabolik olarak Masteron yağsız kas kütlesi kazançlar teşvik etmek için iyi bilinmemektedir. Bu terapötik anlamda kas erimesi için kullanılan olmamıştı ve hemen hemen her zaman performans sporcular arasında planlarını kesme bulunacaktır. Ancak, mutlaka ham kütle arıyor olmayabilir bir atlet için yararlı olabilecek gücü önemli artışları, teşvik edebilirsiniz.


Masteron İdare:
Yetişkin erkekler için standart Masteron doz normalde hafta aralığında başına 300-400mg düşecek. Normal olarak, bu 6-8 haftalık toplam üç kez her gün aşırı 100 mg bir enjeksiyon anlamına gelir. Bu 6-8 hafta toplam döngüsünü temsil anlamına gelmez, ama bu yığının Masteron kısmı için ortak bir zaman dilimi olduğunu. Bazı alternatif bir günlük enjeksiyon takvimi içine dozu bölmek seçebilirsiniz, ama her geçen gün yeterli olacaktır. Bir Drostanolone Enanthate sürümü bulunursa, haftada 1-2 enjeksiyon çalışacak, ancak böyle bir sürüm biraz nadirdir.
Kadın meme kanseri tedavisi için standart doz 8-12 hafta boyunca haftada bir kez 100mg üç gerektirir. Bu genellikle ters zor olabilir virilizasyon belirtilere yol açacaktır. Ancak, hiç kimse hala kanser iyidir inkar edemez. Kadın sporcu için, haftada 50mg 4-6 hafta olmak üzere toplam fazlasıyla yeterli olmalıdır. Bazı kadınlar onlar iyi hormon tahammül eğer haklı olmak için haftada 100 mg dozlar yakın bulabilirsiniz. Bu aralığın dozları çoğu kadın için kontrol olmalı, ancak bireysel duyarlılık akılda tutulmalıdır. Olacak daha muhtemel haftadan işareti başına veya kullanım 4-6 hafta ötesine 100mg yukarıda gitmek dozlar bir düzeyde virilizasyon belirti.

Referans Döngüsü:
Acemi Masteron Döngüsü: Hafta 1-12:
- 300 Testosteron Enanthate - 500mg / hafta
- 400 mg at Masteron (Drostanolone Enanthate) / hafta

Intermediate Masteron Döngüsü: Hafta 1 - 10:
- 100mg at Testosteron Propionate / hafta (25mg her gün)
- 400mg / hafta Masteron (Drostanolone Propionate) (her gün 100mg)
Hafta 1-8:
- 50 ° Anavar - 70mg / gün
 

İşte diğer ürünler
Steroid toz
Trenbolone Asetat
Trenbolone Enanthate
Testosteron Enanthate
Sustanon 250
Drostanolone Propionat
Methenolone asetat
Nandrolone Decanoate
Dianabol
Anadrol
Peptitler
GHRP-2
H176-191
Ipamorelin
Heksarelin
Melanotan II
Triptorelin (GnRH)
Semorelin
PEG-MGF
MGF
Ön karışık steroidler yağ
100 mg / ml Trenbolone Asetat
250 mg / ml testosteron enantat
100 mg / ml masteronda
250 mg / ml Deca-Durabolin
250 mg / ml Equipoise
100 mg / ml Primobolon
50 mg / ml Anavar
50 mg / ml Winstrol
50 mg / ml Dianabol
Önceden karma oral steroidler hap / kapaklar / sekmeler
50mg Dianabol
50mg Anavar
50 mg / ml Winstrol
2.5mg Aromasin
2.5mg Femara
2.5mg Arimidex
50 mg / ml Anadrol
25mg Clomid
20mg Turinabol

İletişim bilgileri
zhuhai TianJian Chemical Co.,Ltd.

İlgili kişi: YOYO

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin Message not be empty!