Shenzhen KungFu Steroid İlaç Co, Ltd

En iyi steroid tedarikçisi, iyi fiyat, yüksek kalite, mükemmel paket, güvenli sevkiyat ve yeniden sevkiyat politikası

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Shenzhen KungFu Steroid Pharmaceutical Co.,Ltd

Ben sohbet şimdi
Çin Shenzhen KungFu Steroid Pharmaceutical Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen KungFu Steroid Pharmaceutical Co.,Ltd Sertifikalar
Evet geldi ve ben ürün ile çok memnunum. Paketleme şaşırttı beni ama çok iyi düşünülmüş. Akıllı bir fikir !! Tekrar teşekkürler!

—— Greg A.

merhaba çok yakında benim parsel bro..receid ve biz again.best Saygılarımızla konuşmak kadar much.pls özen böylece paket şaşırttı beni.

—— Jay Jason

Benim parsel çok kolay avustralya gümrük geçmiş için vardır o mükemmel bir paket, yakında sipariş böylece. b.regards.

—— O. Cook

Shenzhen KungFu Steroid Pharmaceutical Co.,Ltd

1 2 3 4
Shenzhen KungFu Steroid Pharmaceutical Co.,Ltd Shenzhen KungFu Steroid Pharmaceutical Co.,Ltd Shenzhen KungFu Steroid Pharmaceutical Co.,Ltd Shenzhen KungFu Steroid Pharmaceutical Co.,Ltd
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : KÜNGFU STEROİD
No. Çalışanları : 300~500
Yıllık satış : 5000000-10000000
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 90% - 100%

Shenzhen KungFu Steroid İlaç Co, Ltd, Shenzhen City Çin'in önde gelen steroid tedarikçisi.Steroid tozları ve diğer ham tozlar konusunda uzmanız ve nakliyeyi düzenlemek için profesyonel lojistik şirketlerimiz var.Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat, en iyi paket, güvenli nakliye ve yeniden gemi politikası hizmeti, dünyanın her yerindeki müşterilerden güven ve övgü kazanır.

 

Pazarın talebine uygun ince kimyasal, biyokimyasal, farmasötik ve ara ürünleri araştırmak için Ar-Ge departmanına büyük fon ve beyin yatırıyoruz.Üst düzey araştırma grubu, gelişmiş cihazlar ve iyi bir bilimsel atmosfer, Ar-Ge'nin kalitesini garanti eder.Ürünlerimiz, çoğu uluslararası standartlara ulaşan iç pazarın gelişmiş standartlarına ulaşmaktadır.

 

Sermayenin 100 milyon RMB'nin üzerinde olduğunu iddia ediyoruz. GMP standardına göre şirket, gelişmiş ekipmanlarla donatılmış 10000 m2'lik bir tesis inşa etti.Fabrikanın eksiksiz bir QA ve QC sistemi vardır.Ürünleri analiz etmek ve kontrol etmek için HPLC, GC ve UV spektrofotometre gibi yüksek verimliliğe ve yüksek hassasiyete sahip birkaç analiz cihazı setine sahibiz.Şirket ISO9001'in onayını aldı.İhracat ve ithalat yetkimiz var, şirket tarafından dağıtılan ince kimyasal, biyokimyasal, ilaç ve ara ürünleri hem iç hem de dış piyasada satılmakta ve müşterilerimiz tarafından şiddetle tavsiye edilmektedir.Pazarı daha da geliştirmek için, müreffeh bir gelecek yaratmak için dünya çapındaki fabrika ve ticaret şirketi ile işbirliği yapmaya istekliyiz.

 

"Önce insanlar, bilim ve teknolojinin gelişmesinde öncülük eden, topluma hizmet eden" bir girişim fikrini savunuyoruz, "bilim ve teknolojiyi bir evlilik olarak birbirine bağlayan", yüksek standart, yeni teknoloji, yüksek kaliteye dayanan yolu almakta ısrar ediyoruz. .Kimya endüstrisini yöneten, üreten, geliştiren, her türlü profesyonel ve teknik personelin toplam şirket sayısının %30'unu oluşturan bir yüksek teknoloji yeteneğine sahibiz, araştırma, geliştirme, yeni yüksek üretime ayrılmıştır. -teknoloji ürünü, sürekli yenilenen ürünleri pazara sunmak.Ürünleri analiz etmek ve kontrol etmek için HPLC, GC ve UV spektrofotometre gibi yüksek verimliliğe ve yüksek hassasiyete sahip birkaç analiz cihazı setine sahibiz.Şirket ISO9001'in onayını aldı.


Personelimiz, yorulmak bilmeyen çabalarla yüksek kalite ve mükemmel markayı takip edecek ve "samimi, çalışkan, arıtma, yukarı" konusunda girişimci ruhu devralacak, birinci sınıf ürünlerle "yaşamlar, hizmetler veya kalite ruhu" kurumsal yönetim teorisini takip edecektir. ve pazarın taleplerini karşılamak için yüksek kaliteli hizmet.

İletişim bilgileri
Shenzhen KungFu Steroid Pharmaceutical Co.,Ltd

İlgili kişi: Miss. Belle

Tel: +8617769770476

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin